Grupa teatralna „Radość”
Grupa teatralna „Radość”, działająca w naszym ośrodku, otrzymała wyróżnienie podczas X Jubileuszowego Ogólnopolskiego Festiwalu Osób z Niepełnosprawnościami FilmOn.
To było dla nas ogromne przeżycie i zaszczyt znaleźć się w gronie najlepszych spośród filmów zakwalifikowanych z całej Polski.
Tym bardziej cieszy nas to wyróżnienie, ponieważ byliśmy jedynym Ośrodkiem Specjalnym z Krakowa biorącym udział w festiwalu.



| << XXIII Małopolski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych | Sukces naszych uczennic podczas XIII Ogólnopolskich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Katowicach >> |