Sukces naszych uczennic podczas XIII Ogólnopolskich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Katowicach
Z dumą informujemy, że uczennice Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3 w Krakowie uczestniczyły w XIII Ogólnopolskich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Katowicach! ![]()
![]()
Nasze zawodniczki rywalizowały w dyscyplinie bocce, pokazując ogromne zaangażowanie, ducha walki oraz sportową postawę. Jesteśmy niezwykle dumni z ich osiągnięć! ![]()
![]()
Wyniki naszych uczennic:
Gra pojedyncza Bocce:
Sylwia – 1 miejsce
Paulina – 2 miejsce
Justyna – 4 miejsce
Ania – 4 miejsce
Deble Bocce:
Justyna i Ania – 1 miejsce
Sylwia i Paulina – 2 miejsce
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodniczkom! Dziękujemy za piękne emocje i godne reprezentowanie naszego Ośrodka!












| << Grupa teatralna „Radość” | Niebieskie Igrzyska 2026 >> |