Niebieskie Igrzyska 2026
24 kwietnia 2026 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 3 w Krakowie odbyły się Niebieskie Igrzyska. Wydarzenie zostało przygotowane przy aktywnym udziale uczniów, a do wspólnej rywalizacji stanęli najmłodsi – uczniowie klas 1–3. Na uczestników czekały różnorodne konkurencje sportowe, które dostarczyły mnóstwo radości i pozytywnych emocji.
To był dzień pełen uśmiechów, ruchu i dobrej zabawy – wszyscy bawili się znakomicie!







| << Sukces naszych uczennic podczas XIII Ogólnopolskich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Katowicach | Udział w międzyszkolnym konkursie kulinarnym „Kucharz Artysta” >> |