Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 w Krakowie

Aktualności

Udział w międzyszkolnym konkursie kulinarnym „Kucharz Artysta”

W dniu 15 kwietnia 2026 roku uczniowie klas 2a i 3b SPP wzięli udział w międzyszkolnym konkursie kulinarnym „Kucharz Artysta” pod hasłem „Europa na talerzu”, który odbył się w Zespole Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach . Wydarzenie zgromadziło uczniów Szkół Przysposabiających do Pracy z województwa śląskiego i małopolskiego. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury, któremu przewodniczył Mauro Amarante z Akademii Kulinarnej II Pastaio, wnosząc do wydarzenia profesjonalizm i kulinarną pasję.



Przejdź do treści