XXIII Małopolski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych
27 maja uczennice i uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXIII Małopolskim Mityngu Lekkoatletycznym Olimpiad Specjalnych, który odbył się na AKF w Krakowie. Nasi reprezentanci startowali w następujących konkurencjach: bieg na 100 m, pchnięcie kulą, skok w dal oraz skok z miejsca. Uczniowie osiągnęli bardzo dobre wyniki sportowe, zdobywając dwa pierwsze miejsca, trzecie oraz czwarte miejsce w biegu na 100 m, pierwsze miejsce w skoku z miejsca oraz pierwsze miejsce w skoku w dal. Na zakończenie zawodów czteroosobowa drużyna, składająca się z dwójki uczniów i dwójki nauczycieli, wystartowała w Sztafecie Uśmiechu i Radości, zajmując II miejsce.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów i życzymy dalszych sukcesów sportowych!












| << Zakończenie roku szkolnego | Grupa teatralna „Radość” >> |