Grupa teatralna „Radość”
17 czerwca cały Ośrodek Szkolno- Wychowawczy nr 3 w Krakowie gościł na szczególnym wydarzeniu naszej szkolnej grupy teatralnej „Radość”. O godzinie 10.45. Teatr Praska 52 zapełnił się publicznością. Aktorzy Teatru „Radość” przenieśli nas w krainę „Bajki i dzieciństwa”. Mogliśmy podziwiać wspaniałą grę, zarówno wokalną jak i układy choreograficzne stworzone przez samych aktorów. Spektakl został entuzjastycznie przyjęty przez publiczność. Przed spektaklem został zaprezentowany film festiwalowy „Nasza bajka”, dostępny do obejrzenia na YouTube w ramach ogólnopolskiego festiwalu osób z niepełnosprawnościami „ FilmOn”.






| Zakończenie roku szkolnego >> |