Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Krakowie
Zespół Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka - Przedszkole Specjalne nr 7 - Szkoła Podstawowa nr 42 - Oddziały Rewalidacyjno-Wychowawcze - Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 9 - Internat

THE GATEWAY AWARD

Biuro The Gateway Award

logo TGA

Program The Gateway Award prowadzony  jest we współpracy z angielską Fundacją MENCAP

Angielski program The Gateway Award, realizowany jest w naszym Ośrodku od 1999 roku.

Program doskonale sprawdza się w pracy z młodzieżą, w placówkach szkolno – wychowawczych jak również z osobami dorosłymi z niepełnosprawnością intelektualną, już poza procesem edukacyjnym.

Dużym atutem programu The Gateway Award jest to, że pedagog, wychowawca, opiekun, który podejmuje pracę tym programem, może dostosowywać go do własnych potrzeb, uwzględniając możliwości swoich podopiecznych w zakresie przygotowania i przystosowania ich do samodzielnego życia.

Programy realizowane na terenie Polski
  • Kraków